Swing Busters

Prague swing dance company

Vtančete

Blue skis 2019 – swingová lyžovačka

Už potřetí se bude konat veleslavná swingová lyžovačka na Turnovské chatě. Přijedeš i ty? Dva termíny hned za sebou: 22.-24.2. a 1.-3.3.2019. Více informací ZDE NA FACEBOOKU pro 1.termín nebo…

Registrace – cena a přihlášení do systému

Moc se omlouváme, ale při vícenásobných registracích se mohla vyskytnout chyba výpočtu ceny jednotlivých kurzů: Problém byl nejspíše způsoben kolizí rozdílných rychlostí serveru a zpracování skriptu – zjednodušeně řečeno, pokud…

Čekají nás změny

Kromě nového registračního formuláře, který nám zatím dává zabrat a spustí se v pátek, nás čekají změny, které vás určitě zajímají: Kvůli rostoucím zmatkům v počtu follow/lead a obecně docházce…

Kdo jsme, Co jsme
a shake that thing

Pořád se něco děje
Swing kid never sleeps

Nejen pro vaší firmu
Swing it through life, babe

Kontakt

Swing Busters s.r.o.

IČ: 046 97 359
DIČ: CZ04697359
Andrštova 1079/5, 180 00, Praha 8
zaps. v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 252240

bank account: 2800926222/2010 (Fio banka, a.s.)
IBAN: CZ1020100000002800926222
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

KURZY A REGISTRACE

&

PRODUKCE A POPTÁVKY

Jitka Hradilková
info@swingbusters.cz
+420 603 909 382

 

Reference

Biojarmark 2018

Děkujeme celému týmu za nezapomenutelné vystoupení a roztancování Biojarmarku 2018 na Letné a hlavně Jankovi za celodenní moderování a DJování.

Když jsme obcházeli areál s diktafonem a otázkou: „Jak se vám líbí na Biojarmarku?“, odpověď všech dotázaných vždycky začínala: „Skvělá hudba…“

Nakupující odkládali své košíky napěchované biozeleninou, aby se mohli zavlnit v rytmu lindy hopu, dámské návštěvníce obdivovaly stylově oděného moderátora…

Rozhodně jste přispěli k úspěchu celé akce. Moc díky za to.

KATEŘINA KOTĚROVÁ (lovime.bio)

Vystoupení a lekce na svatbě

Vystoupení a také hodinová výuka tance se všem moc líbila a užili jsme si rovněž díky Vašim tanečníkům na naší svatební zábavě hodně legrace.

Ještě jednou Vám moc děkujeme a budeme se moc těšit na případná další setkání.

SILVIA A VLASTIMIL VYSKOČILOVI

SWINGOVÝ PLES V TENISKÁCH

Zvedne-li se při příchodu Swing Busters celý sál a všichni se jdou učit swingovat, je to nejlepší důkaz toho, že tato partička funguje výborně. A to nemluvím o tom, jaký dokáží celý večer „táhnout mejdan“. :)

KAREL TELECKÝ
Lázně ducha Litomyšl

 

Výroční ples firmy Beneš a Lát

Děkujeme Swing Busters za skvělé vystoupení – už jsem Vás chválil na facebooku – myslím, že si vaše vystoupení užili všichni a už teď se těšíme za rok na viděnou ;-)

JAN LÁT
Ekonom / CFO, BENEŠ A LÁT A.S.

Novoroční večírek Bisnode v Jazz Docku

Tanečníci Swing Busters obohatili náš firemní novoroční večírek nezapomenutelným vystoupením a minilekcí taneční výuky. Všichni účastníci si to báječně užívali. Děkujeme za bezvadnou spolupráci, budeme vás doporučovat dál.

MICHAELA BŘEHOVSKÁ
Chief Marketing Officer CZ & SK

Vánoční večírek Go Com a.s.

Všechno bylo perfektní už od prvotní organizace, kdy jste mi pomáhali s výběrem kapely, s řešením provozních požadavků u výběru restaurace a se sestavením harmonogramu večera. Lektoři swingu jsou opravdu lidé na svém místě. Velice sympatičtí, příjemní a milí lidé. Jejich výuka zaujala všechny naše hosty na večírku a moc si to užili. Dozvěděli jsme se něco o historii swingu, viděli 3 krásná předtančení a naučili se základní kroky, které jsme pak využili ve večerní volné zábavě :) I přes to že převažoval počet pánů, dokázali si lektoři poradit tak, že se při tanci a výuce vystřídali úplně všichni. Bylo velice milé, že lektor vždy v čase pauzy oslovoval a vyzýval dámy k tanci, tudíž si tak mohly i zatancovat s profesionálem.
Náš swingový vánoční večírek měl opravdu skvělé ohlasy od zúčastněných a já jsem velice ráda, že jsme si na doporučení vybrali Vaši společnost. Vřele Vás doporučuji. Děkuji za krásný zážitek.

PETRA TLACHOVÁ

Naši kurzisti

Ke Swing Busters se chodí s radostí. Lekce vedou s humorem, nadšením a svatou trpělivostí. Líbí se mi, že pořádají open classes, na kterých můžeme zažít kouzlo swingových tanců a vyzkoušet si, co nás baví i bez předchozích zkušeností. Člověk tomu ale snadno propadne a časem zjistí, že chce víc… Ocení tak, že mají Swing Busters v nabídce celou škálu kurzů, kterou doplňují o pravidelné tančírny a speciální workshopy. Mně osobně na Swing Busters ale nejvíc baví obyčejný lidský přístup a věčně dobrá nálada… To se potom swinguje jedna báseň.

M. TŮMOVÁ

Jazz Days 2017

Taneční swingové studio Swing Busters jsme oslovili, neboť jsme hledali lektory na swingovou tančírnu pro jazzový festival Jazz Day v jihočeské Blatné. Ze spolupráce, komunikace, přístupu i kvality odvedené práce jsme byli nadšeni a hned jsme studio oslovili k další spolupráci. Pokud hledáte profi a zároveň přátelský přístup, skvělé taneční lektory a zábavu k tomu, oslovte Swing Busters :-)

MICHAELA SIKOROVÁ
CENTRUM KULTURY A VZDĚLÁVÁNÍ BLATNÁ – DRAMATURG

Obecní ples v Zelenči

Děkuji tanečnímu studiu Swing Busters, za profesionální, ale zároveň srdečné taneční vystoupení na 11. Obecním plesu v Zelenči. Celý průběh má velice kladnou odezvu od všech hostů našeho společného večera.

JIŘÍ SKŘIVAN
ZASTUPITEL OBCE

IKEA

Vystoupení bylo krásné. Perfektně zapadlo do našeho celovečerního programu i tématu. Výuka měla také velký úspěch… Hodně jsme se u toho všichni nasmáli a zavzpomínali na taneční :)
Děkujeme za bezproblémovou spolupráci a rádi vás budeme dál doporučovat.
Doufám, že tanečníci byli také spokojeni a užili si to stejně jako my :)
Přeji hodně úspěchů a nových nadšených tanečníků.

JANA UCHYTILOVÁ

MĚSTO PRACHATICE

Rádi bychom moc poděkovali tanečníkům z taneční školy Swing Busters za krásné zpestření letošního ročníku Plesu města Prachatice. Celý ples se nesl v duchu swingu, doprovázela kapela Swing Band Tábor, a taneční páry do jeho programu výborně zapadly a doplnily tak úžasnou swingovou atmosféru. Vaše vystoupení mělo veliký úspěch a i taneční výuka Lindy Hop se setkala s velkým zájmem! Celá spolupráce se Swing Busters byla velice milá a příjemná. Doufáme v další spolupráci a těšíme se na ni!

BC.RENATA JANDOVÁ
REFERENT ODBORU KULTURY, ŠKOLSTVÍ A CEST.RUCHU

Duhovka Group

O atmosféru 20./30. let se skvěle postaralo duo Janek a Áňa. Vánoční večírek pro zaměstnance je vždy tak trošku oříšek. Příjemné pohoštění dnes už patří ke standardům, ale vytvořit nezapomenutelný zážitek je umění. Naše poděkování patří právě tomuto páru, který dokázal zapojit i ty netančící :-) Děkujeme za skvělou party a nezapomenutelný zážitek.

KATEŘINA VALTEROVÁ
OFFICE ASSISTANT

Goethe Institut

Goethe-Institut děkuje Swing Busters za skvělou spolupráci při organizaci historicky prvního swingového večera na svém parketu. Jitka s Jankem, okouzlující a profesionální taneční instruktoři, nabídli v rámci 25. výročí několik rychlokurzů Lindy Hop a Charlestonu a spolu s kapelou Melody Boys se postarali o výbornou atmosféru během celé tančírny.

KLÁRA POVEJŠILOVÁ

Glaxo Smith Kline

V rámci nášho GSK Teambuldingu, sme pre zamestnancov chceli pripraviť aj tanečný swingový kurz. Spolupracovali sme práve so SWING BUSTERS. Tanečný pár Janek a Áňa si pripravili tanečné vystúpenie a nato nadviazali potom hodinový kurz swingu. Dokázali zapojiť takmer všetkých a vytvorili veľmi prijemnú atmosféru. Majú profesionálny prístup a určite ich odporúčam na spestrenie rôzných typov akcii.

DENISA ŽIDEKOVÁ
JUNIOR BRAND MANAGER

Webcom a.s.

Ráda bych poděkovala Jitce a Jankovi ze Swing Busters za skvělé taneční vystoupení při slavnostním zahájení setkání zaměstnanců společnosti WEBCOM a. s. a za profesionálně provedenou výuku charlestonu pro naše zaměstnance na této akci. Při taneční hodině se nikdo nenudil, všichni si užili plno zábavy, ale přitom se každý dokázal naučit přinejmenším základní kroky charlestonu tak, aby získané taneční vědomosti mohl poté uvést do praxe během večerního programu. Spolupráce se Swing Busters byla velmi příjemná a rádi si s nimi taneční lekce zopakujeme.

JARMILA JELÍNKOVÁ
MARKETING MANAGER

DALŠÍ REFERENCE

JIHOČESKÉ DIVADLO
(taneční spolupráce na představení Škola základ života)

NÁRODNÍ DIVADLO
V rytmu swingu buší srdce mé )

MÉDIA

ČRO RADIO PLUS
Rozhovor s Klárou o swingu v Praze

 

AMERICKÉ CENTRUM PRAHA
Večer s Velkým Gatsbym

Tečka páteční noci...

POKUD BYSTE NÁM CHTĚLI DÁT ZPĚTNOU VAZBU, BUDEME RÁDI. OZVĚTE SE NÁM.